Detoks

Detoks – odtrucie organizmu

Z licznych badań naukowych oraz wieloletniej praktyki terapeutów w zakresie leczenia uzależnień wynika, że profesjonalnie przeprowadzony detox organizmu znacząco zwiększa szansę na powodzenie właściwiej terapii u osób uzależnionych. Wzorem innych renomowanych ośrodków leczenia uzależnień, w których realizowane są odtrucia alkoholowe, przeprowadzamy detoks, jako integralny element terapii.

Detoks to po prostu odtrucie organizmu człowieka ze szkodliwych substancji (alkohol, narkotyki). Detoks ma na celu regenerację stanu fizycznego pacjenta. Przywrócenie sił witalnych za pomocą detoksu, to warunek przystąpienia do terapii właściwej. Zdrowy organizm, oczyszczony podczas detoxu ze szkodliwych substancji i złej energii to gwarancja wysokiej skuteczności leczenia odwykowego.

Kompleksowy program działań w zakresie detoksu:

Detoks w naszym ośrodku przebiega pod okiem specjalistów, dzięki czemu przeprowadzane tu odtrucia są w pełni bezpieczny dla zdrowia.

I choć odtrucia alkoholowe i narkotykowe bywają często nieprzyjemne, są procedurą niezbędną. Profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzony detox to pierwszy krok do trzeźwości.

Dane kontaktowe

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA

87-850 Choceń ul. Ługowiska 1